De CDA-fractie in Wijchen is verheugd om de benoeming van Heino Hofman als nieuw commissielid aan te kondigen. Heino zal tijdens de raadsvergadering van 17 april officieel beëdigd worden.
Heino Hofman, 53 jaar, is een betrokken en gepassioneerd inwoner van Wijchen. Hij woont samen met zijn partner en heeft twee kinderen: een dochter van 21 en een zoon van 17. Heino heeft een breed scala aan hobby’s, waaronder het verzamelen van antiek speelgoed, wandelen langs het Pieterpad, het houden van vogels, het volgen van seminars over zelfontwikkeling, lezen, sporten en schaken.
Heino heeft een sterke ambitie voor Wijchen en is blij dat hij weer in deze prachtige gemeente woont. Hij wil graag mensen verbinden en ziet zichzelf als een echte bruggenbouwer. Daarnaast wil hij meer mensen enthousiasmeren voor de politiek en hen betrekken bij de besluitvorming.
Met meer dan 6,5 jaar ervaring bij de gemeente ‘s-Hertogenbosch, brengt Heino waardevolle kennis en ervaring mee in zijn nieuwe rol als commissielid. Zijn inzet en passie voor de gemeenschap zullen zeker bijdragen aan de verdere ontwikkeling van Wijchen. De CDA-fractie in Wijchen kijkt uit naar de samenwerking met Heino en is ervan overtuigd dat zijn betrokkenheid en ideeën een positieve impact zullen hebben op de Wijchense samenleving.
